15. Informativa prinaša številne vsebine, zanimive za učence in dijake, študente ter njihove starše, ki lahko v času pred informativnimi dnevi prireditev obiščejo v živo natanko en mesec pred uradnimi informativnimi dnevi.

Program aktivnosti, ki jih bodo pripravili sodelujoči, bo predvidoma na ogled konec decembra/začetku januarja. Na podlagi želja učencev in dijakov se boste lahko že predhodno pripravili, lahko pa boste za informacije povprašali INFORMATORJE na INFO TOČKI v okviru sejma.

Na Informativi vaše učence, dijake in odrasle čakajo:

• številne predstavitve poklicev, predstavitve izobraževalnih programov srednjih, višjih, visokih šol in fakultet iz Slovenije in tujine,
  • informacije o štipendijah, mednarodni mobilnosti, možnostih zaposlitve in bivanju v času šolanja,
  • različna predavanja,
  • iskalci štipendistov in novih kadrov v okviru projekta Moja prva zaposlitev.

Več o 15. Informativi si lahko preberete spletni strani www.informativa.si , na Facebook in Instagram profilu @informativa_.

Več o 7. Moji prvi zaposlitvi pa si lahko preberete na spletni strani www.mojaprva.si, Facebook in Instragram profilu @mojaprvazaposlitev.

INFORMATIVA, vseslovenski sejem izobraževanja in poklicev

19. in 20. januar 2024, Gospodarsko razstavišče

Vstop je za obiskovalce prost.

www.informativa.si

(vzporedno tudi zaposlitveni sejem Moja prva zaposlitev)

Za vse informacije glede sodelovanja in obiska Informative je na voljo:

ga. Melita Remškar, vodja projekta Informativa

melita.remskar@proevent.si, 041 861 111