Šolsko leto se je za naše športnike dobro odprlo. Potem, ko so se fantje kar malo presenetljivo uvrstili na državno tekmovanje v odbojki na mivki in na področno tekmovanje v nogometu, so svojo kvaliteto pokazale tudi naše najboljše športnice, ki so na medobčinskem tekmovanju v košarki v Lučah prikazale odlično košarkarsko znanje ter dokaj gladko zmagale tekmovanje. V naslednjih dneh jih čaka področno tekmovanje v Velenju.

Našo šolo so zastopale: Devetošolka Inja, iz osmega so igrale Iza, Patricija, Zoja, Zala in Loti, v veliko podporo pa so jim bile sedmošolke Julija, Ema, Tinka, Lana, Blažka in Neža.

Čestitke košarkaricam, Zali pa želimo, da ji bo njen gleženj čim prej spet omogočal neovirano športno vadbo.